شانس انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شانس: انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

بازیگران دوست دارند نقش های متفاوت بازی کنند / بهناز نازی

بهناز نازی بازیگر با سابقه تئاتر در سال های اخیر حضور موثری در بازیگری تئاتر داشته هست. او دو ماه پیش در نمایش «کوروش» به کارگردانی پری صابری و کمی ق..

ادامه مطلب

نامه‌ی سرگشاده «امیرمهدی صادقی»به کپی برداری از فیلم کوتاهش با نام «پاگرد»

امیرمهدی صادقی فیلمساز فیلم کوتاه طی نامه‌ای سرگشاده به کپی برداری از فیلم کوتاهش اعتراض کرد. نامه ی سرگشاده «امیرمهدی صادقی»به کپی برداری..

ادامه مطلب

نیکلاس کیج مراسم خوش حالی فیلم فانتزی را با خون به آخر می‌برد

فیلم تازه نیکلاس کیج با عنوان «مندی» به عنوان فیلم نهایی مراسم خوش حالی فیلم فنتیژا گزینش شده است است. نیکلاس کیج مراسم خوش حالی فیلم فانتزی..

ادامه مطلب

فیلم سوم «شرلوک هولمز» سال ۲۰۲۰ اکران می‌شود

سومین فیلم از فیلم های سینمایی «شرلوک هولمز» با بازی رابرت داونی جونیور جهت سال ۲۰۲۰ آماده می شود. فیلم سوم «شرلوک هولمز» سال ۲۰۲۰ اکران می شو..

ادامه مطلب

واژه‌ای که فرهنگستان زبان به جای «ایمیل» تصویب کرد

به گزارش ایرنا، فرهنگستان زبان و ادب فارسی معادل بازبینی شده است «رایانامه» را در برابر واژه بیگانه «ایمیل» (E-mail) تصویب کرد. پیش تر جهت این وا..

ادامه مطلب

عکس ، اکبر عبدی در نقش ترامپ

به گزارش جام جم آنلاین, عبدالله اسکندری گریمور پیشکسوت سینمای ایران، اینستاگرامش را با تصویری از آزمون گریم جالب اکبر عبدی در یک پروژه سینمایی به رو..

ادامه مطلب

تصویری متفاوت از لیندا کیانی

به گزارش سرپوش، لیندا کیانی تصویری از خود در فيلم سينمايى «خجالت نكش» را در پیج اینستاگرام خود قرار داد: تصویری متفاوت از لیندا ..

ادامه مطلب

تصویر العمل تهیه‌کننده «من و شما» به قطع برنامه ناصر ملک‌مطیعی

به گزارش خبرآنلاین، هادی قندی، تهیه کننده برنامه «من و شما» به قطع این برنامه که قرار بود ساعاتی قبل با حضور ناصر ملک مطیعی و علی پروین از شبکه شما پخش شو..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (592)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

فیلم سینمایی «مالاریا» به روسیه دعوت شد

فیلم سینمایی «مالاریا» ساخته پرویز شهبازی در بخش مسابقه دهمین دوره جشنواره شرق و غرب اورنبورگ روسیه شرکت دارد. فیلم سینمایی «مالاریا» به روسیه..

ادامه مطلب