شانس انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شانس: انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

تشریح تایید و رد مصوبات مجلس و هیات وزیران در شورای نگهبان / کدخدایی

سخنگوی شورای نگهبان به تشریح بعضی از طرح‌ها، لوایح و مصوبات مجلس و هیات وزیران که در جلسات این شورا مورد بررسی قرار گرفت، پرداخت.  ک..

ادامه مطلب

برخى مسئولان گفتند حتی نام بردن از هاشمى در شرکت ما جرم است / محمد هاشمى

محمد هاشمی در مراسم تقدیر از عوامل کنگره بزرگداشت آیت‌الله هاشمی گفت: برخى مسئولان می گفتند حتی نام بردن از هاشمى در شرکت ما جرم هست؛ آن وقت شما توقع د..

ادامه مطلب

واکنش واعظی به ادعای فشار دولت به طراحان پرسش از روحانی

سئوال از رئیس‌جمهور حق نمایندگان مجلس است ولی بعضی مخالفان دولت با طرح مباحث سیاسی می‌خواهند به افکارعمومی القا کنند که دولت قصد پاسخگویی ندارد تا از ا..

ادامه مطلب

جهت رسیدن به اهداف انقلاب باید فساد را ریشه کن کرد

محمد هاشمی، عضو سابق مجمع تشخیص مصلحت نظام، بر این عقیده است که در طول 4 دهه که از انقلاب اسلامی کشور عزیزمان ایران می‌گذرد، هرچند که به توفیقاتی در سایر بخش‌..

ادامه مطلب

مثلثی در این قضایا فعال بودند/ آمریکا و صهیونیست‌ها، یک دولت‌ خرپول اطراف خلیج فارس و منافقین , رهبر انقلاب

رهبرانقلاب گفتند: همه‌ی حرکاتی که دشمن در این چهل سال در برابر ما انجام داده است پاتک انقلاب است.  رهبر انقلاب: مثلثی در این قضایا فعال بو..

ادامه مطلب

با کارها خلاف منافع ملی رسانه‌ها برخورد می شود / سخنگوی دولت

سخنگوی دولت اعلام کرد با رسانه‌هایی که منافع ملی را نشانه قرار می‌دهند، برخورد می شود.  سخنگوی دولت :با کارها خلاف منافع ملی رسانه ها..

ادامه مطلب

برادر احمدی نژاد درگذشت

به گزارش ایسنا، داود احمدی نژاد برادر محمود احمدی نژاد صبح امروز؛ چهارشنبه در بیمارستان حضرت ولی عصر(عج) دار فانی را وداع گفت. برادر احمدی نژاد درگذ..

ادامه مطلب

پست تازه معصومه ابتکار و شهیندخت مولاوردی در دولت دوازدهم مشخص شد

محمدعلی نجفی، مشاور ارشد رئیس‌جمهوری در روزهای اخیر به مولاوردی گفته است که حسن روحانی، رئیس‌جمهوری، او را جهت سمت «دستیار خاص رئیس‌جمهوری در امور حقوق شهروندی» ..

ادامه مطلب

آوازخوانی دکتر عارف!

در حاشیه انتقادها از محمدرضا عارف و عملکرد شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان، مسعود ماهینی این کارتون را در نیش خط منتشر کرد. آوازخوانی دکتر عارف! ..

ادامه مطلب

قوه قضاییه و شکایت های انتخاباتی دو طرف

تعدادی از استانداران،فرمانداران و بخشداران به اتهام تخلفات انتخاباتی به دستگاه قضایی احضار شده است اند. قوه قضاییه و شکایت های انتخاباتی دو طرف ..

ادامه مطلب