شانس انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شانس: انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

فارس را لرزاند ، ایج&quot، زلزله 4.3 ریشتری &quot

زمین‌لرزه‌ای به بزرگای 4.3 ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین، امروز “ایج” در استان فارس را لرزاند. زلزله 4.3 ریشتری "ایج" فار..

ادامه مطلب

جزییات رهایی گروگان در کمتر از 5 ساعت در میناب

‌دختربچه‌ای 5 ساله که به وسیله آدم‌ربایان گروگان گرفته‌شده بود با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان میناب در کمتر از 5 ساعت آزاد و در کمال سلامت به آغو..

ادامه مطلب

قاتل اعتراف کرد ، خفه کردن زن جوان در زاهدان

به گزارش میزان، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی گفت: روز شنبه در پی وصول خبری مبنی بر قتل زن ۱۸ ساله در اثر خفگی در یکی از محله های شهرستان زاهدان، شناسایی و دستگ..

ادامه مطلب

سرقت مسلحانه ناکام از بانک در پایتخت کشور عزیزمان ایران

بانک سپه اعلام کرد: دزدی مسلحانه از شعبه سلیمان خاطر با هوشیاری و عملکرد به موقع مسوولان و کارکنان شعبه به آخر نرسید. سرقت مسلحانه ناکام از بانک در ..

ادامه مطلب

١٦٠ ساعت کار اضطراری به اتهام آزار یک زن تنها

یک مرد جوان، زمانی که آزار همسر صیغه‌ای دوستش را در دادگاه جنایی انکار کرد، با حکم هیأت قضایی به شلاق و ١٦٠ ساعت کار اضطراری محکوم شد. ١٦٠ سا..

ادامه مطلب

قتل همسر سابق بعد از طلاق

مرد جوانی شش ماه بعد از طلاق همسرش، هنگامی که او را با مرد دیگری دید، آتش خشم در دلش شعله کشید و بعد از حمله به مرد غریبه، او را با ضربات چاقو کشت.&n..

ادامه مطلب

دزد خانه‌های شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران ، دزدی از خانه‌های ویلایی با زاغ‌رنی نامزد!, افشار و فائزه

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سارقی که با همدستی نامزدش اقدام به دزدی از منازل ویلایی کرده بود، خبر داد. دزدی ا..

ادامه مطلب