شانس انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شانس: انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

قیمت برق واقعی نشود، مسئله قطعی برق حل نمی شود

معاون وزیر نیرو می گوید: مصرف برق همین طور ادامه پیدا کند در تامین برق به مسئله برمی‌خوریم آیا که به علت کم کردن بارندگی‌ها ظرفیت تولید برق امسال نسبت به پارسال ..

ادامه مطلب

زیاد کردن حقوق سال ۹۷ کارمندان پیمانی و رسمی قوه قضاییه

رئیس امور اداری و استخدامی کارکنان اداری قوه قضاییه از زیاد کردن حقوق سال ۹۷ کارمندان پیمانی و رسمی دستگاه قضایی خبر داد.  زیاد کردن حقوق ..

ادامه مطلب

نمی‌خواهیم بنده آمریکا باشیم/ تجارت با کشور عزیزمان ایران را ادامه می‌دهیم ، فرانسه

وزیر دارایی فرانسه روز جمعه گفته که این کشور نمی‌خواهد بنده آمریکا باشد و قصد دارد تجارت با کشور عزیزمان ایران را ادامه دهد. فرانسه: نمی خو..

ادامه مطلب

پیش‌نمایش مسکن ۹۷

قیمت مسکن آخر بعد از چهار سال در یازدهمین ماه امسال ۰.۷ درصد بالاتر از تورم عمومی قرار داده شد و پیش‌بینی کارشناسان این است که با وجود افت معاملات در زمست..

ادامه مطلب

افزایش نفت به بالاترین حد سه هفته اخیر

قیمت نفت روز دوشنبه بدنبال تاکید عربستان بر محدود نگه داشتن صادراتش در جهت توافق کم کردن تولید جهانی، به بالاترین حد خود در سه هفته گذشته افزایش کرد. ..

ادامه مطلب

نرخ سود وام مسکن بازهم کم کردن می‌یابد

وزیر راه گفت: امروز از مدیر جمهور درخواست داریم تا قیمت سود تسهیلات مسکن از ۸ درصد به ۶ درصد و دوره توقف از ۶ ماه به ۵ ماه کم کردن یابد.  ..

ادامه مطلب

کانون فایل‌های قرمز در بازار مسکن

کانون فایل‌های قرمز رنگ بازار مسکن که قیمت پیشنهادی آنها از قیمت مورد انتظار بر اساس آخرین معاملات هر منطقه زیاد هست، ارتباطی با موقعیت مکانی املاک ندارد ..

ادامه مطلب

نباید دلار ارزان داشته باشیم ، 60 درصد حقوق بگیران ما زیر خط فقر هستند

بعد از اعتراضات سال 88 که از یک چالش سیاسی انتخاباتی شروع شد اخیرا شاهد اعتراضاتی از جنس عمدتا اقتصادی بودیم که تا حدی با خواسته های سیاسی نیز همراه ..

ادامه مطلب

واکنش سه‌گانه به دلار گران

در روزهای اخیر دلار در دو بازار ارزی با وجود تغییرات و گاها گرانی در مجموع نوسان چندانی نداشت، ولی با واکنش‌های متفاوتی از سوی دولت همراه بود. در حالی دو مقا..

ادامه مطلب

طبیعی کیلویی چند؟ , عسل صادراتی ۱۵ هزار تومان

مدیر عامل اتحادیه زنبورداران قیمت هر کیلوگرم عسل طبیعی را ۶۵ تا ۸۵ هزار تومان بیان کرد و گفت: با وجوبا وجود اینکه قیمت تمام شده است عسل ۴۵ هزار تومان..

ادامه مطلب