شانس انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شانس: انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

مائده هژبری پرونده انتظامی و قضایی در پلیس فتا ندارد / پلیس فتا

پلیس فتا در اطلاعیه‌ای تاکید کرد که مائده هژبری فاقد پرونده انتظامی و قضایی در پلیس فتا ناجا و پلیس فتا استان‌ها بوده و احضار و مصاحبه با وی به وسیله پل..

ادامه مطلب

۲۴ هزار کودک‌‌‌بیوه زیر ۱۸ سال در کشور وجود دارد

به گزارش منزل ملت، معصومه آقاپور علیشاهی، ازدواج کودکان را معضلی جدی دانست و با تاکید بر اینکه نهایت اهتمام خود را جهت تعیین وظیفه طرح زیاد کردن سن ازدواج ..

ادامه مطلب

چرا از نسخه های غیراصلی خبر رسان تلگرام استفاده نکنیم؟

نسخه های فارسی خبر رسان تلگرام فیلتر نشده اند و به همین علت است که بسیاری از بازدیدکنندگان ایرانی این نسخه ها را به همدیگر توصیه می کنند ولی محمدجواد آذری جهرمی ..

ادامه مطلب

وعده روحانی راجع به زنان محقق نشد/ تنها 6 وزیر معاون زن دارند , نماینده مجلس

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس گفت: علیرغم مصوبه شورای اداری کشور تنها ۶ وزیر اقدام به گزینش معاون زن کرده‌اند. نماینده م..

ادامه مطلب

فوت جوان چالوسی به علت شکنجه در بازداشتگاه صحت ندارد / پزشکی قانونی

مدیرکل پزشکی قانونی مازندران با اشاره به انتشار تصویر جوان 25 ساله چالوسی در شبکه های مجازی گفت: بعد از انجام کارها تشخیصی و کالبد شکافی مشخص شد که وی یک..

ادامه مطلب

تشریح ابهامات طرح ترافیک پیشنهادی تازه پایتخت

قائم مقام معاونت حمل ونقل ترافیک شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جزئیان طرح ترافیک تازه را که قرار است از ۱۵فرودین ماه سال آتی،‌ درصورت اخذ مجوزهای مورد ..

ادامه مطلب

مذاکره کشور عزیزمان ایران و عربستان جهت حج در آذرماه

«حمید محمدی» با تاکید بر اینکه امکان برقراری عمره جهت ایرانی‌ها در شرایط فعلی فراهم نیست، گفت: آخرهای آذرماه کشور عزیزمان ایران و عربستان بر سر حج واجب م..

ادامه مطلب

امتناع بعضی شرکت‌های سعودی از جابجایی ۲۶ هزار زائر ایرانی

برخی شرکت‌های سعودی از قبول برنامه پرواز ۲۶ هزار زائر ایرانی امتناع کرده‌اند، جهت همین ما مجبوریم خودمان جابجایی این زائران را انجام دهیم که برنامه‌ریز..

ادامه مطلب

توضیح پلیس راجع به فیلم «تکثیر شناسنامه» در اینترنت

رییس پلیس فتای ناجا توضیحاتی راجع به فیلم منتشرشده در اینترنت مبنی بر تکثیر تعداد زیادی شناسنامه، ارائه کرد. توضیح پلیس راجع به فیلم «تکث..

ادامه مطلب