شانس انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شانس: انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شورش در زندانی در ونزوئلا ۶۸ کشته بر جای گذاشت

درگیری و به دنبال آن، آتش‌سوزی در زندان ایالت «کارابوبو» ونزوئلا، با فوت ۶۸ نفر آخر یافت. شورش در زندانی در ونزوئلا ۶۸ کشته بر جای گذاشت ..

ادامه مطلب

مسکو از احتمال قتل «سکریپال» به وسیله انگلیس پرده برداشت

در بیانیه وزارت خارجه و دفاع روسیه راجع به مسمومیت جاسوس روس‌تبار و دختر وی از احتمال دست داشتن لندن در این قتل پرده برداشته شده است است. مسکو ا..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران در سطح ما نیست, ماندلا و گاندی نیستم/ ثروتمندم ، بن‌سلمان

ولیعهد عربستان سعودی در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی آمریکایی با بیان اینکه کشور عزیزمان ایران جزء ارتش های برتر دنیا اسلام نیست، مدعی شد که کشور عزیزمان ایران ب..

ادامه مطلب

پیش‌نمایش مسکن ۹۷

قیمت مسکن آخر بعد از چهار سال در یازدهمین ماه امسال ۰.۷ درصد بالاتر از تورم عمومی قرار داده شد و پیش‌بینی کارشناسان این است که با وجود افت معاملات در زمست..

ادامه مطلب

، اون&quot، تحریم‌های آمریکا علیه کره‌شمالی راجع به ترور برادر &quot

وزارت خارجه آمریکا با تحریم‌های جدیدی علیه کره‌شمالی اعلام کرد رژیم کیم جونگ اون از یک سلاح شیمیایی جهت ترور برادر ناتنی رهبر پیونگ‌یانگ استفاده کرده..

ادامه مطلب

وعده روحانی راجع به زنان محقق نشد/ تنها 6 وزیر معاون زن دارند , نماینده مجلس

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس گفت: علیرغم مصوبه شورای اداری کشور تنها ۶ وزیر اقدام به گزینش معاون زن کرده‌اند. نماینده م..

ادامه مطلب

آب چغندر توانایی ورزشی بیماران قلبی را زیاد کردن می‌دهد

مطالعات تازه نشان داده است نوشیدن آب چغندر باعث زیاد کردن توانایی ورزشی بیماران قلبی می‌شود.  آب چغندر توانایی ورزشی بیماران قلبی را زیاد ..

ادامه مطلب

واژه‌ای که فرهنگستان زبان به جای «ایمیل» تصویب کرد

به گزارش ایرنا، فرهنگستان زبان و ادب فارسی معادل بازبینی شده است «رایانامه» را در برابر واژه بیگانه «ایمیل» (E-mail) تصویب کرد. پیش تر جهت این وا..

ادامه مطلب

تشریح تایید و رد مصوبات مجلس و هیات وزیران در شورای نگهبان / کدخدایی

سخنگوی شورای نگهبان به تشریح بعضی از طرح‌ها، لوایح و مصوبات مجلس و هیات وزیران که در جلسات این شورا مورد بررسی قرار گرفت، پرداخت.  ک..

ادامه مطلب

موشک‌های تازه ما پول آمریکایی‌ها جهت دفاع موشکی را به دست باد می‌سپارد / پوتین

ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه در مصاحبه‌ای با شبکه ان‌بی‌سی نیوز آمریکا گفت تسلیحات جدیدی که از سوی روسیه اعلام شده است به حدی پیشرفته هستند که پو..

ادامه مطلب