شانس انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شانس: انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

ترامپ در حال بررسی چگونگی انتقال سفارت آمریکا به قدس است / مایک پنس

معاون رئیس‌جمهور آمریکا از بررسی وقت و چگونگی انتقال سفارت آمریکا به قدس به وسیله ترامپ خبر داد. مایک پنس: ترامپ در حال بررسی چگونگی انتقا..

ادامه مطلب

طبیعی کیلویی چند؟ , عسل صادراتی ۱۵ هزار تومان

مدیر عامل اتحادیه زنبورداران قیمت هر کیلوگرم عسل طبیعی را ۶۵ تا ۸۵ هزار تومان بیان کرد و گفت: با وجوبا وجود اینکه قیمت تمام شده است عسل ۴۵ هزار تومان..

ادامه مطلب

ویسی مچ آقا معلم را خواباند ، پیکان در اهواز چپ کرد

روز نخست از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال با برتری تیم استقلال خوزستان برابر پیکان به آخر رسید. پیکان در اهواز چپ کرد/ ویسی مچ آقا معلم را خو..

ادامه مطلب

سجاد شهباززاده رفتنی است؟

به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا منصوریان ابتدای فصل با امید زیادی سجاد شهباززاده را به استقلال برگرداند تا در کنار علی قربانی خط حمله تیمش را تقویت کند. و..

ادامه مطلب

اجازه اجرای محدود فرمان مهاجرتی ترامپ داده شد

یک دادگاه استیناف در آمریکا روز دوشنبه اجازه داده است تازه‌ترین دستور مهاجرتی و مسافرتی دونالد ترامپ تا وقت بررسی کامل درخواست تجدید نظر دولت، به طور محدود اجرا ..

ادامه مطلب

چند پرده از جادوگری‌های عجیب در فوتبال کشور عزیزمان ایران

این فوتبال داستان‌های رازگونه بسیاری دارد که گرچه شاهدی مستند جهت اثبات آن وجود ندارد؛ ولی نمی‌توان آن را انکار کرد. بازیکنانی که تیم‌های خود را در یک بازی حسا..

ادامه مطلب

با کارها خلاف منافع ملی رسانه‌ها برخورد می شود / سخنگوی دولت

سخنگوی دولت اعلام کرد با رسانه‌هایی که منافع ملی را نشانه قرار می‌دهند، برخورد می شود.  سخنگوی دولت :با کارها خلاف منافع ملی رسانه ها..

ادامه مطلب

مذاکره کشور عزیزمان ایران و عربستان جهت حج در آذرماه

«حمید محمدی» با تاکید بر اینکه امکان برقراری عمره جهت ایرانی‌ها در شرایط فعلی فراهم نیست، گفت: آخرهای آذرماه کشور عزیزمان ایران و عربستان بر سر حج واجب م..

ادامه مطلب

همه سورپرایزهای کی‌روش جهت لیست تازه ملی

به گزارش خبرآنلاین، فهرست تیم ملی فوتبال جهت اردوی اتریش از سوی کی روش اعلام شد. لیستی که البته یک سورپرایز خاص دارد. کی روش بازیکنان جدیدی که از استقلال ب..

ادامه مطلب