شانس انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شانس: انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

نوری مالکی تحریم مسئولان همه‌پرسی و شکست طرح اسرائیل را خواستار شد

در پی برگزاری همه‌پرسی استقلال اقلیم، معاون مدیر جمهور عراق امروز (دوشنبه) از دولت مرکزی خواست “داعیان همه‌پرسی” را به طور کامل تحریم کرده..

ادامه مطلب

آماده مذاکره جهت حل بحران هستیم / امیر قطر

امیر قطر در دیدارش با صدراعظم آلمان در برلین تأکید کرد که دوحه آماده مذاکره جهت حل بحران با کشورهای شورای همکاری خلیج فارس است. امیر قطر..

ادامه مطلب

استمرار مشورت میان کشورهای صادرکننده نفت مهم است / روحانی

رئیس جمهوری در دیدار همتای ونزوئلایی خود استمرار مشورت میان کشورهای صادرکننده نفت را مهم دانست و گفت: تلاش های اعضای اوپک و غیراوپک و بویژه ونزوئلا جه..

ادامه مطلب

خسته نیستم و از الان تمام تمرکزم روی مسابقه های باشگاهی است / عزت اللهی

بازیکن ایرانی تیم آمکار راجع به دلایل پیوستنش به این تیم و بازی در جام جهانی به صحبت پرداخت.  عزت اللهی: خسته نیستم و از الان تمام تمرک..

ادامه مطلب

نیمار مدیر بارسلونا را به باد تمسخر گرفت

به گزارش ایسنا و به نقل از EFE، نیمار در تابستان بعد از کش و قوس های زیاد تصمیم گرفت که بارسلونا را ترک کند و راهی پاری سن ژرمن شود. ..

ادامه مطلب

قاتل اعتراف کرد ، خفه کردن زن جوان در زاهدان

به گزارش میزان، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی گفت: روز شنبه در پی وصول خبری مبنی بر قتل زن ۱۸ ساله در اثر خفگی در یکی از محله های شهرستان زاهدان، شناسایی و دستگ..

ادامه مطلب

استفاده پرندگان از حس بویایی در مهاجرت‌های طولانی

محققان دانشگاه کمبریج دریافتند حس بویایی پرندگان یکی از ابزارهای مهم آن‌ها جهت مهاجرت‌های طولانی است.  استفاده پرندگان از حس بویایی در مهاجرت های طولا..

ادامه مطلب