شانس انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شانس: انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

توصیه کی‌روش به بازیکنان که نشان می‌دهد بازی با کره خیلی مهم است

کارلوس کی‌روش به بازیکنان تیم‌ملی توصیه کرده تا جهت برد برابر کره به میدان بروند.  توصیه کی روش به بازیکنان که نشان می دهد بازی با کره خیلی ..

ادامه مطلب

تیم والیبال دانشجویان کشور عزیزمان ایران با غلبه بر روسیه قهرمان شد

تیم والیبال دانشجویان کشور عزیزمان ایران با غلبه بر تیم مدعی روسیه در فینال یونیورسیاد، جهت نخستین بار به عنوان قهرمانی مسابقه های دانشجویان دنیا دست یافت. ..

ادامه مطلب

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

فیلم سینمایی «مالاریا» به روسیه دعوت شد

فیلم سینمایی «مالاریا» ساخته پرویز شهبازی در بخش مسابقه دهمین دوره جشنواره شرق و غرب اورنبورگ روسیه شرکت دارد. فیلم سینمایی «مالاریا» به روسیه..

ادامه مطلب

هنوز تصمیمی جهت دعوت یا عدم دعوت غلامی به تیم ملی نگرفته‌ام ، جشن افزایش ۶ هزار نفری/ کولاکوویچ

تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین بازی مسابقه های والیبال انتخابی قهرمانی دنیا و در بازی تشریفاتی با ترکیب جوان و ذخیره های خود قطر را مغلوب کرد. ..

ادامه مطلب

آیا کره شمالی به یک قدرت اتمی تبدیل شده است است؟

کره شمالی ظاهرا موفق به تولید کلاهک‌های هسته‌ای کوچکی شده است که می‌توانند بر روی موشک‌های بالستیک راه اندازی شوند. در صورت صحت داشتن این خبر، نقاطی از..

ادامه مطلب

ادامه روند کم کردن قیمت نفت در بازار جهانی

نفت در معاملات روز سه شنبه بازار آسیا به دنبال اصلاح تولید بزرگ‌ترین میدان نفتی لیبی و تردیدها نسبت به توافق کم کردن تولید که به خوش‌بینی بازار لطمه زده ه..

ادامه مطلب

آیا فرانسوی ها جهت نجات برجام از شر ترامپ سینه سپر می کنند؟ / لوبلاگ

لوبلاگ نوشت: در 26 جولای، وزارت خارجه فرانسه بیانیه ای را انتشار داده است که بسته تازه تحریم ها علیه کشور عزیزمان ایران و روسیه در کنگره آمریکا را نشانه ..

ادامه مطلب

پولی نداریم تا به ژوزه مانوئل پرداخت کنیم / پرسپولیس

پندار خمارلو مدیر روابط عمومی کلوب پرسپولیس تصریح کرد: چاره ای جز اینکه پول به دستمان برسد و آن را پرداخت کنیم نداریم. تنها راهی که به آن چشم دوخته ایم کم..

ادامه مطلب