شانس انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شانس: انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

امتناع بعضی شرکت‌های سعودی از جابجایی ۲۶ هزار زائر ایرانی

برخی شرکت‌های سعودی از قبول برنامه پرواز ۲۶ هزار زائر ایرانی امتناع کرده‌اند، جهت همین ما مجبوریم خودمان جابجایی این زائران را انجام دهیم که برنامه‌ریز..

ادامه مطلب

پست تازه معصومه ابتکار و شهیندخت مولاوردی در دولت دوازدهم مشخص شد

محمدعلی نجفی، مشاور ارشد رئیس‌جمهوری در روزهای اخیر به مولاوردی گفته است که حسن روحانی، رئیس‌جمهوری، او را جهت سمت «دستیار خاص رئیس‌جمهوری در امور حقوق شهروندی» ..

ادامه مطلب

نمی‌توانم تمام چالش‌هایمان را جهت مردم بازگو کنم / نتانیاهو

بنیامین نتانیاهو امروز اعلام کرد: هنگامی که که اسرائیل تصمیماتی جهت تضمین امنیتش می‌گیرد، باید به چالش‌ها و تحدیدهایی که با آن مواجه هست، توجه کند. نتانیا..

ادامه مطلب

مخالفان امروز توتال،چرا در دوره سوء استفاده های دولت احمدی نژاد ساکت بودند

این روزها اگر دنبال کننده تیترهای بعضی روزنامه ها باشیم و بعضی برنامه های صداوسیما را راجع به قرارداد با توتال نگاه کنیم، به یقین به این می رسیم که کش..

ادامه مطلب

سرقت مسلحانه ناکام از بانک در پایتخت کشور عزیزمان ایران

بانک سپه اعلام کرد: دزدی مسلحانه از شعبه سلیمان خاطر با هوشیاری و عملکرد به موقع مسوولان و کارکنان شعبه به آخر نرسید. سرقت مسلحانه ناکام از بانک در ..

ادامه مطلب

آوازخوانی دکتر عارف!

در حاشیه انتقادها از محمدرضا عارف و عملکرد شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان، مسعود ماهینی این کارتون را در نیش خط منتشر کرد. آوازخوانی دکتر عارف! ..

ادامه مطلب

قوه قضاییه و شکایت های انتخاباتی دو طرف

تعدادی از استانداران،فرمانداران و بخشداران به اتهام تخلفات انتخاباتی به دستگاه قضایی احضار شده است اند. قوه قضاییه و شکایت های انتخاباتی دو طرف ..

ادامه مطلب

ارتباط «زونا» با بیماری قلبی و سکته

به گزارش مهر، زونا دانه های پوستی دردناکی است که می تواند در هر فردی که مبتلا به آبله مرغان شده است روی دهد و این ریسک با بالارفتن سن زیاد کردن می یابد...

ادامه مطلب

شرایط خاص جهت معافیت مالیاتی ۳ تا ۱۵ سال

رئیس شرکت امور مالیاتی گفت: سرمایه گذارانی که با شرایطی خاص اقدام به راه اندازی واحدهای تولیدی کنند، ۵ تا ۱۳ سال معافیت مالیاتی دارند و همچنین جهت شرکت‌های دا..

ادامه مطلب