شانس انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شانس: انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

حمله موشکی کشور عزیزمان ایران حامل خبر آمادگی موشکی‌اش جهت دنیا بود

رئیس ستاد یکسان ارتش رژیم صهیونیستی اذعان کرد که حمله موشکی کشور عزیزمان ایران به مواضع داعش در سوریه حامل این خبر جهت دنیا است که این کشور آمادگی ا..

ادامه مطلب

تنبیه جهت روسیه کافی است / کاخ سفید

سخنگوی کاخ سفید در تصویر العمل به تصویب تحریم های تازه علیه کشور عزیزمان ایران و روسیه در سنا گفت که از نظر دولت آمریکا، تحریم‌های موجود روسیه جهت تنبیه این..

ادامه مطلب

ثبات نسبی در بازار اجاره بها

تسنیم به نقل از کارشناس بازار مسکن گزارش داد: بازاراجاره بهای مسکن کشور در امسال با یک ثبات نسبی مواجه است و رشد ۷ تا ۱۰ درصدی قیمت را آینده نگری می ک..

ادامه مطلب

پست اینستاگرامی ظریف در رابطه با اتفاق تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه منشتر شدن تصویری در صفحه اینستاگرامی خود بار دیگر به اتفاق تروریستی امروز در پایتخت کشور عزیزمان ایران تصویر العمل نشان ..

ادامه مطلب

جریمه سنگین واحدهای غذایی جهت بکارگیری افاغنه

قوانین موجود در کشور گویای آن است که به کارگیری اتباع خارجه غیرمجاز (افاغنه) به عنوان کارگر در اصناف و به خاص اتحادیه‌های مرتبط با مواد غذایی ممنوع است. ..

ادامه مطلب

سرتن‌چوک رفتنی است؟ ، سکوت برانکو نسبت به شایعات اخیر

به گزارش میزان، بعضی از رسانه ها در چند روز اخیر خبرهایی مبنی بر ایجاد عوض کردن در کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس منتشر و سرتن چوک را گزینه ای جهت جدایی از ای..

ادامه مطلب

تمسخر شهردار لندن از سوی ترامپ

رئیس جمهور آمریکا منشتر شدن ۳ خبر تازه در توئیتر بار دیگر به حملات تروریستی لندن تصویر العمل نشان داد. تمسخر شهردار لندن از سوی ترامپ عبارات ..

ادامه مطلب

در عنوان حقوق‌های نامتعارف کسی نباید مصون بماند / تاجگردون

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از آمادگی مجلس جهت براق سازی حساب‌های قوه قضاییه خبر داد و پیشنهاد کرد جهت اینکه جلوی سوءاستفاده از این شیوه ابهام‌آ..

ادامه مطلب

تاکتیک خاص منصوریان از امارات تا پایتخت کشور عزیزمان ایران لو رفت!

«استقلال برابر العین 90 دقیقه در لاک دفاعی…» عنوان کارتون امروز خبر ورزشی است. تاکتیک خاص منصوریان از امارات تا پایتخت کشور عزیزم..

ادامه مطلب