شانس انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شانس: انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

رخدادهایی که نشان می دهد قطر به کشور عزیزمان ایران نزدیک شده است است

رای الیوم نوشت: کشور عزیزمان ایران چگونه “کلید واژه” اختلافات شدید بین کشورهای حاشیه خلیج [فارس] است؟ سه گزینه سخت پیش روی قطر واقع شده است ا..

ادامه مطلب

مدیران استقلال و پرسپولیس حتی به مجمع شرکت لیگ نیامدند / عابدینی

عضو مستعفی هیات رئیسه شرکت لیگ گفت: مدیران استقلال و پرسپولیس حتی به مجمع شرکت لیگ نیامدند و نامزد عضویت در مجمع هم نشدند. عابدینی: مدیرا..

ادامه مطلب

استعفای کارگردان پروژه «بت من علیه سوپر من» بخاطر خودکشی دخترش

“زک اسنایدر” کارگردان مطرح هالیوود بعد از به وجود آمدن پرسشها شدید خانوادگی و خودکشی دخترش از پروژه “بتمن علیه سوپرمن” استعف..

ادامه مطلب

غرور و بی مسئولیتی آفت انسجام اصلاح طلبان است/ سال 92 اگر هاشمی در صحنه می مان

اگر مشکلاتی است با مردم در میان بگذارد و مردم را در تمام زمینه ها به حساب بیاورد. محمد هاشمی: غرور و بی مسئولیتی آفت انسجام اصلاح طلبان ا..

ادامه مطلب

اعتراف پنتاگون به کشتن بیش از 100 غیرنظامی در یک حمله هوایی در موصل

وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) به کشته شدن بیش از 100 غیر نظامی بر اثر حمله هوایی در شهر موصل عراق در ماه مارس اعتراف کرد. اعتراف پنتاگون ب..

ادامه مطلب

آخرین حضور چهار بازیکن رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو؟

احتمال دارد چهار بازیکن رئال مادرید امشب آخرین حضورشان را در سانتیاگو برنابئو تجربه کنند. آخرین حضور چهار بازیکن رئال مادرید در سانتیاگو برناب..

ادامه مطلب

١٦٠ ساعت کار اضطراری به اتهام آزار یک زن تنها

یک مرد جوان، زمانی که آزار همسر صیغه‌ای دوستش را در دادگاه جنایی انکار کرد، با حکم هیأت قضایی به شلاق و ١٦٠ ساعت کار اضطراری محکوم شد. ١٦٠ سا..

ادامه مطلب

هنگامی که آقای ستاره دماغ یک نفر را شکست! ، جنجال فوتبالیست مشهور در اتوبان یادگار امام تهران

روزنامه تماشاگران امروز راجع به اتفاقی نوشت که چند روز پیش در اتوبان یادگار امام پایتخت کشور عزیزمان ایران رخ داده بود. جنجال فوتبالیست مشهور در اتو..

ادامه مطلب

7 نشانه پنهان که خبر از «افسردگی» می‌دهد

افسردگی، بیماری است که پیچیدگی‌های فراوانی دارد و ممکن است هر فردی جهت یکبار هم شده است این بیماری را در سطح خفیف یا شدید تجربه کند. 7 نشانه..

ادامه مطلب

رییس جمهور نمی‌خواهد با دادن وعده‌های واهی رای بیاورد / معین

وزیر علوم دولت اصلاحات گفت: اگر به هوش نباشیم عده‌ای با شعارهای پوپولیستی و توهین‌آمیز مردم را فریب می‌دهند. معین : رییس جمهور نمی خواهد با دادن وعد..

ادامه مطلب