شانس انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شانس: انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

بانک اکو اعطای 180میلیون یورو تسهیلات به طرح های آب و برق کشور عزیزمان ایران را شروع کرد

وزارت نیرو اعلام کرد: بانک بین المللی توسعه و تجارت اکو (سازمان همکاری اقتصادی) اعطای 180 میلیون یورو تسهیلات جهت اجرای چهار طرح صنعت آب و برق کشور را تص..

ادامه مطلب

از جریان اصلاحات واعتدال به شدت حمایت می کنم / صادق زیباکلام

صادق زیباکلام امروز در دانشگاه سیستان و بلوچستان گفت:جریان اصلاحات، اعتدال و آقای روحانی به شدت حمایت می‌کنم.  صادق زیباکلام: از جریا..

ادامه مطلب

دزد خانه‌های شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران ، دزدی از خانه‌های ویلایی با زاغ‌رنی نامزد!, افشار و فائزه

رئیس پایگاه یکم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری سارقی که با همدستی نامزدش اقدام به دزدی از منازل ویلایی کرده بود، خبر داد. دزدی ا..

ادامه مطلب

سکوهای سرخ علیه بازیکنان پرسپولیسی‌ها!

امروز سکوهای ورزشگاه پرسپولیس علیه بازیکنان این تیم خواهد بود و هیچکدام از سرخپوشان تشویق نخواهند شد! سکوهای سرخ علیه بازیکنان پرسپولیسی ها! ..

ادامه مطلب

رکورد صدتایی برانکو!

به گزارش خبرآنلاین؛ آمار خیره کننده گلزنی پرسپولیس در کمتر از سالی که برانکو با پرسپولیس بوده ،نشان از یک مربی هجومی دارد. از یاد نبرید پرسپولیس هر بازی گل های ..

ادامه مطلب

قلیانی‌ها زیاد دچار سکته مغزی می‌شوند

رئیس کنگره بین‌المللی نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی کشور عزیزمان ایران با اشاره به عوامل بروز سکته مغزی گفت: قلیانی‌ها نسبت به سایر افراد احتمال بیشتری ..

ادامه مطلب

کاری را گزینش می کنم که به شعور مخاطب بی‌احترامی نکند / پژمان جمشیدی

سعی می‌کنم که گزیده‌کار کنم. کارهایی که درخور توجه باشد و تلاش می‌کنم کاری را گزینش کنم که حداقل به شعور مخاطب بی‌احترامی نکند. . پژمان جمشیدی..

ادامه مطلب

توضیح پلیس راجع به فیلم «تکثیر شناسنامه» در اینترنت

رییس پلیس فتای ناجا توضیحاتی راجع به فیلم منتشرشده در اینترنت مبنی بر تکثیر تعداد زیادی شناسنامه، ارائه کرد. توضیح پلیس راجع به فیلم «تکث..

ادامه مطلب

پیاده‌سازی خط پایلوت تصفیه آب با نانوذرات آهن صفرظرفیتی

یک پروژه ملی در اسپانیا جهت استفاده از فناوری‌ نانو به منظور زدایش آرسنیک از آب‌های زیرزمینی اجرا شده است هست. در این پروژه نانوذرات آهن صفر ظرفیتی جهت ا..

ادامه مطلب

عکس ، دیدار سعید جلیلی با ابراهیم رئیسی

به گزارش تسنیم، کانال تلگرامی سعید جلیلی تصویری از جلیلی و رئیسی منتشر کرده و ذیل آن نوشت که این تصویر جهت امروز (شنبه- 2 اردیبهشت) است. ..

ادامه مطلب