شانس انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شانس: انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی استمرار مشورت میان کشورهای صادرکننده نفت مهم است / روحانی

رئیس جمهوری در دیدار همتای ونزوئلایی خود استمرار مشورت میان کشورهای صادرکننده نفت را مهم دانست و گفت: تلاش های اعضای اوپک و غیراوپک و بویژه ونزوئلا جهت کم کردن

استمرار مشورت میان کشورهای صادرکننده نفت مهم است / روحانی

روحانی: استمرار مشورت میان کشورهای صادرکننده نفت مهم است

عبارات مهم : ایران

رئیس جمهوری در دیدار همتای ونزوئلایی خود استمرار مشورت میان کشورهای صادرکننده نفت را مهم دانست و گفت: تلاش های اعضای اوپک و غیراوپک و بویژه ونزوئلا جهت کم کردن تولید ،پایداری و تعادل بهای نفت دستاوردهای مثبتی داشته است که استمرار این تلاش ها مهم هست.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی روز یکشنبه در حاشیه نشست سران کشورهای عضو شرکت همکاری اسلامی در عرصه علم و فناوری با نیکلاس مادورو مدیر جمهوری ونزوئلا دیدار و گفت و گو کرد.

استمرار مشورت میان کشورهای صادرکننده نفت مهم است / روحانی

وی با مهم خواندن وحدت و توسعه همکاری میان کشورهای مستقل به تلاش های آمریکا جهت تفرقه افکنی و مداخله در امور داخلی کشورها اشاره و اظهارکرد: تردیدی نداریم که شیوه های تازه دولت آمریکا جهت بلند مدت نمی تواند استمرار یابد.

رئیس جمهوری همچنین به معضل تروریسم در عرصه جهانی اشاره کرد و افزود: خوشبختانه کشورهای در حال مبارزه با تروریسم در منطقه، دستاوردهای ارزنده ای داشته اند به طوری که اکنون شرایط جهت تروریست ها در عراق و سوریه بسیار وخیم است و با شکست تروریست ها در منطقه نیز زمینه دخالت های خارجی محدودخواهد شد.

رئیس جمهوری در دیدار همتای ونزوئلایی خود استمرار مشورت میان کشورهای صادرکننده نفت را مهم دانست و گفت: تلاش های اعضای اوپک و غیراوپک و بویژه ونزوئلا جهت کم کردن

روحانی، روابط کشور عزیزمان ایران و ونزوئلا را رو به توسعه خواند و یادآور شد: تشکیل کمیسیون یکسان اقتصادی دو کشور، گامی مهم در جهت تقویت همکاری های یکسان است.

**برای رساندن بهای نفت به رقمی مناسب، نشستی تا آخر امسال میلادی تشکیل می شود

نیکلاس مادورو مدیر جمهوری ونزوئلا نیز در این دیدار خواهان توسعه و تعمیق بیش از پیش روابط پایتخت کشور عزیزمان ایران – کاراکاس شد و گفت: تشکیل کمیسیون یکسان زمینه مناسبی را جهت بررسی وقت های تازه در تقویت همکاریهای کشور عزیزمان ایران و ونزوئلا ایجاد خواهد کرد.

وی همچنین به عنوان مشورت ها جهت ثبات بازار نفت اشاره کرد و افزود: در تلاش هستیم تا جهت رساندن بهای نفت به رقمی مناسب، نشستی را تا آخر امسال میلادی با حضورسران کشورهای عضو اوپک و غیراوپک برگزار کنیم.

استمرار مشورت میان کشورهای صادرکننده نفت مهم است / روحانی

رئیس جمهوری ونزوئلا همچنین با تشریح فشارها و هجمه های آمریکا به کشورش اظهارکرد: مردم لین کشور بویژه در 6 ماه اخیر ، شاهد هجمه ها و دخالت های آمریکا بودند ولی ما با حفظ وحدت خود، در برابر این فشارها ایستادگی خواهیم کرد.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | ونزوئلا | ونزوئلا | ریاست جمهوری | حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs