شانس انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

شانس: انقلاب انتخابات ریاست جمهوری اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی وعده روحانی راجع به زنان محقق نشد/ تنها 6 وزیر معاون زن دارند , نماینده مجلس

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس گفت: علیرغم مصوبه شورای اداری کشور تنها ۶ وزیر اقدام به گزینش معاون زن کرده‌اند.

وعده روحانی راجع به زنان محقق نشد/ تنها 6 وزیر معاون زن دارند , نماینده مجلس

نماینده مجلس: وعده روحانی راجع به زنان محقق نشد؛ تنها 6 وزیر معاون زن دارند

عبارات مهم : نماینده مجلس

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس گفت: علیرغم مصوبه شورای اداری کشور تنها ۶ وزیر اقدام به گزینش معاون زن کرده اند.

فاطمه ذوالقدر در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک فرا رسیدن روز زن اظهار داشت: تکریم زنان به اقدام اجرایی نیاز دارد و از مدیر جمهور انتظار داریم به قول خود در زمینه استفاده از زنان در پست های عالی مدیریتی هر چه سریعتر جامه عمل بپوشاند.

به گزارش ایلنا، نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه علیرغم مصوبه شورای اداری کشور در خصوص گزینش ۳۰ درصد از مدیران کشور در دستگاه های اجرایی از بین زنان ولی شاهد تحقق این عنوان از سوی مدیر جمهور و کابینه ایشان نبوده ایم، بیان کرد: تنها ۶ وزیر اقدام به گزینش معاون زن کرده اند.

وعده روحانی راجع به زنان محقق نشد/ تنها 6 وزیر معاون زن دارند , نماینده مجلس

وی افزود: از مدیر جمهور می خواهیم پذیرش درخواست فراکسیون زنان جهت دیدار با مدیر جمهور در زمینه به کارگیری زنان در پست های مدیریتی را تسریع بخشند.

ذوالقدر ضمن تاکید بر نقش مهم آمار و اطلاعات دقیق در جهت برنامه ریزی ادامه داد: در این راستا به اطلاعات و آمار مبتنی بر واقعیت نیازمندیم و به دولت در این زمینه تذکر می دهم تا به آمار دقیق در زمینه اشتغال ایجاد شده است و قیمت تورم توجه داشته باشد.

نماینده مردم پایتخت کشور عزیزمان ایران در مجلس گفت: علیرغم مصوبه شورای اداری کشور تنها ۶ وزیر اقدام به گزینش معاون زن کرده‌اند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با تاکید بر اینکه باید به وضع معیشت کارگران توجه خاص شود، گفت: هفته درختکاری را نیز گرامی می دارم و تاکید می کنم که حفاظت از محیط زیست نیاز به عزم و اراده ملی دارد.

واژه های کلیدی: نماینده مجلس | مجلس شورای اسلامی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs